Odbojniki przemysłowe

Odbojniki przemysłowe Trudnimy się produkcją i sprzedażą elementów stalowych, w tym przede wszystkim odbojników przemysłowych. Dostępne w mojej firmie odboje są tworzone ze stali szlachetnej lub malowane zgodnie z wymogami kontrahentów. Oferta obejmuje szeroki wachlarz odbojników o różnych kształtach i rozmiarach, w tym odboje słupkowe, przypodłogowe, narożnikowe, regałowe, naprowadzacze kół, barierki techniczne. Również tworzymy bramy, ogrodzenia, furtki, zapory parkingowe. Wejdź na stronę, ażeby zaznajomić się z naszą spółką bliżej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy EFEKT, która specjalizuje się w produkcji takich elementów jak odbojniki przemysłowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, towary ze stali nierdzewnej. W jej asortymencie można odnaleźć naprowadzacze kół, zapory parkingowe, słupki, odbojniki różnych typów i rozmiarów, barierki, balustrady. Grupa EFEKT od ponad 20 lat zajmuje się produkcją wyrobów hutniczych. Wszystkie jej artykuły spełniają najwyższe standardy i normy polskie i zagraniczne. Na stronie można zaznajomić się ze szczegółami oferty.
Zajmujemy się produkcja i sprzedażą wysokiej klasy odbojników, balustrad, barierek, słupków, a dodatkowo innych elementów zabezpieczających ze stali. Dostarczamy naprowadzacze kół, ogrodzenia, bramy, furtki, urządzenia, bezpieczeństwa ruchu drogowego na parkingi, stojaki. Nasze produkty znajdują użycie zarówno we wnętrzach, jak również na zewnątrz dzięki temu, że są precyzyjnie zabezpieczone przed korozją. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli dostać dopasowane osobiście do ich potrzeb wyroby - zapraszamy!

Szczegóły strony www.odbojnikiprzemyslowe.pl:

Podlinkuj stronę www.odbojnikiprzemyslowe.pl:

Odbojniki przemysłowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontenery »

  Strona firmy Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery składane, sanitarne, techniczne, morskie, magazynowe i inne.
  Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Zdobyte w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego szczególnie dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prowadnice liniowe »

  Od początku działalności naszej firmy prowadnice i wózki liniowe zaliczają się do najbardziej popularnych produktów wśród naszych Klientów. Prowadnica z szyną profilową pozwala względnie łatwo uzyskać bardzo precyzyjny ruch liniowy. W ramach techniki liniowej oferujemy także szeroką gamę łożysk zarówno liniowych jak i kulkowych.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blacha aluminiowa »

  KIM JESTEŚMY?
  Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych, specjalizujemy się w sprzedaży metali kolorowych, aluminium, stali kwasoodpornej oraz stali ocynkowanej.
  Zaopatrujemy najważniejsze branże polskiego przemysłu, ale służymy także pomocą małym i średnim przedsiebiorstwom, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.

  CO ZAPEWNIAMY?
  materiał najlepszej jakości, potwierdzonej przez atesty producentów

  Na życzenie klienta oferujemy usługi w zakresie cięcia materiału oraz foliowania blach
  naszym stałym klientom zapewniamy transport zamówionego towaru oraz odroczenie terminów płatności
  ponadto zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cynkowanie ogniowe, cynkownie - technologie, surowce »

  Chem-Protect Bielsko-Biała - dostarcza technologie, surowce, doradztwo dla cynkowni. Cynkowanie ogniowe, cynkowanie metali, urządzenia, odtłuszczanie, trawienie stali, topnikowanie. Wiele lat doświadczeń, najnowsze rozwiązania. Współpracujemy z czołowymi producentami odpowiednich środków chemicznych takich jak odtłuszczacze, dodatki do trawienia, topniki oraz dodatki metalurgiczne.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserowe »

  ROLF sp. z o.o. Słynie z kompleksowej usługi w zakresie obróbki metalu: gięcie, cięcie i spawanie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technicznej, nowoczesnych maszyn i optymalnego zarządzania procesami produkcji. ROLF posiada możliwości pozwalające podjąć się generalnego wykonawstwa i jest w stanie przejąć na siebie odpowiedzialność za projekt, poprzez ulepszenia techniczne, sprawną realizację procesu produkcji, na dostarczeniu wyrobu gotowego kończąc.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hapo Hale Namiotowe - produkcja i wynajem hal i namiotów »

  Hapo Hale Namiotowe to znany i cieszący się zaufaniem Klientów na polskim rynku producent zaawansowanych technologicznie hal namiotowych i magazynowych. W produktach firmy od lat wykorzystuje się najbardziej nowatorskie i racjonalizatorskie technologie powstające w branży producentów hal o konstrukcjach stalowych i aluminiowych. Hapo Hale Namiotowe proponuje również wynajem namiotów i hal magazynowych na bardzo korzystnych i konkurencyjnych zasadach.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Musisz wykonać inwestycję budowlaną? Konieczne jest projektowanie lub dostarczenie konstrukcji aluminiowej? Spółka AKRIM Sp. z o.o. da Tobie to czego oczekujesz - profesionalną i solidną realizację projektu, wykonawstwo oraz montaż konstrukcji metalowych wszelakiego rodzaju. Proponujemy dobre ceny oraz możliwość wykonywania nadzoru budowlanego oraz uzupełniania książki budowy w czasie realizacji przekazanego nam zlecenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą umieszczoną na naszym portalu sieciowym.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • EMI - maszyny stolarskie »

  Nasza oferta to maszyny stolarskie - ponad 350 maszyn nowych i używanych - w pełni sprawnych, gotowych do pracy, a także różnego rodzaju narzędzia i akcesoria. Nasze maszyny do drewna importowane są głównie z zachodniej części Unii Europejskiej. Oferowane przez nas maszyny stolarskie to jakość, niezawodność i długoterminowa żywotność urządzeń. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oferujemy nowe maszyny do drewna w najniższych cenach na rynku wraz z materiałami poddanymi stałej eksploatacji w danym urządzeniu. Naszą specjalnością są urządzenia do obróbki drzewnej. Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piana poliuretanowa »

  Witamy Państwa na naszej stronie internetowej poświęconej żywicom i wszelkiego rodzaju dodatkom, niezbędnym do przetwórstwa tworzyw chemoutwardzalnych. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów w Polsce i za granicą. Jesteśmy do dyspozycji w naszej sieci dystrybucji na terenie całej Polski północnej. Ciągle analizujemy oferty producentów i potrzeby klientów. Nasza oferta obejmuje kilkaset pozycji materiałowych. Naszym klientom zapewniamy pomoc w doborze surowców oraz wszechstronną pomoc technologiczną a także doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Aktywnie wspomagamy naszych klientów w wprowadzaniu nowych technologii produkcji laminatów takich jak infuzja, ciężki i lekki RTM. Nienasycone żywice poliestrowe znane są od ponad 60 lat. W tym okresie przechodziły szereg modyfikacji prowadzących do uzyskania najlepszych cech przetwórczych i użytkowych. Dla wielu zastosowań żywice są dodatkowo atestowane przez międzynarodowe Biura Certyfikacji, jak Lloyd’s Register, Det Norske Veritas, Germanisher Lloyd a z krajowych przez PZH, Polski Rejestr Statków, Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka termowizyjna rozdzielni elektrycznych »

  Badanie termowizyjne rozdzielni opiera się na ocenie wielkości przyrostu temperatury poszczególnych zacisków elektrycznych, przewodów oraz  elementów instalacji elektroenergetycznej w stosunku do temperatury panującej w rozdzielni. Istotnym czynnikiem przy analizie obrazów termalnych jest też wielkość asymetrii temperaturowej wskazującej na nadmierną różnicę obciążeń poszczególnych torów prądowych.
  Kontroli termowizyjnej poddawane są z reguły należące do użytkownika stacje transformatorowe, szynoprzewody, rozdzielnie elektryczne główne i oddziałowe, szafy sterownicze, skrzynki elektryczne i bezpiecznikowe, tablice rozdzielcze oraz wszelkiego rodzaju urządzenia elektroenergetyczne i elektromechaniczne.

  Data dodania: 24 05 2014 · szczegóły wpisu »